Hakkımızda

Sivas Sultan Otel; Medeniyetlere ev sahipliği yapan, kültürel ve sanatsal birikime sahip Cumhuriyet kenti Sivas in merkezindedir. Tarihi ve eşsiz Sivas manzarası susmasının yanında birçok büyüleyici cazibe merkezine, şık alışveriş merkezine ve finans merkezlerine yakın olmasıyla birçok işleminizi kolay halledebilme olanağı sağlamaktadır.

Otelimize ayak bastığınızda eğitimli ve güler yüzlü personelimizin karşılamasıyla artık konuğumuzsunuz. Sivas tarihi motifleri ve modern mimarinin eşsiz örnekleriyle dekore edilmiş lobimizde hoş geldin kahvenizi içerken check-in işleminiz yapılacaktır.

Konaklamanız sırasında tesis bünyesinde bulunan; Türk ve dünya mutfağı lezzetlerini tada bileceğiniz 1 adet 90 kişilik restoran, Sivas yöresel yemekleri, Türk ve dünya kahveleri, tatlıları ve fastfood yiyecekleri tada bileceğiniz 1 adet 40 kişilik Bistro Cafe, konferans ve özel etkinliklere ev sahipliği yapabilecek 25 kişilik 1 toplantı salonu imkânı sunmaktadır. Otelimizin 8. Katında bulunan restaurantımızda aksam canlı müzik eşliğinde Sivas manzarası izlerken dinlenmenin tadına doyacaksınız. Otelimiz son teknoloji ürünü ekipmanlarla dekore edilmiştir. Konuklarımız otel içerisinde ücretsiz Wi-Fi imkanından yararlanabileceklerdir.

Ayrıca otelimiz Nuri Demirağ havalimanına 20 km tarihi tren garına 2km , hızlı tren istasyonuna 3km mesafededir.

0346 221 2986